Mapy

Mapy jako takové patří mezi nejstarší způsob zobrazování. Mezi nejstarší vyobrazovaní metody patří tzv. kopečková metoda, kde se ilustrátor orientoval pouze podle krajiny, čímž to vznikly velké nepřesnosti. Postupem času se mapy zdokonalovaly díky špalíkům, které se umísťovali stejně daleko od sebe a konstruktér mapy se už tak nesekl.

V dnešní době je v obchodech k dostání široká spektra map, a to počínaje turistickými mapami přes cyklistické až po automobilové. Turistické mapy obsahují vrstevnice (pomyslné čáry spojující stejnou nadmořskou výšku), díky kterých může turista zhodnotit obtížnost výletu. Bývají také zobrazeny vrcholky hor s nadmořskou výškou, rozcestníky.

Mapy s velkým měřítkem nazýváme plány, které vyobrazují např. města či vesnice. Plány bývají 2D, existují ale i 3D. Slouží především pro lepší orientaci v neznámých městech.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.