GPS

GPS, neboli také Global Positionary System je americký polohový systém, který pomocí družic, jež vysílají signál o své poloze, dokáží spočítat vaši přesnou polohu na Zemi. GPS se začal používat v roce 1973, avšak většího rozmachu získal až v následujícím tisíciletí.

Vojenské GPS jsou velice přesné, dokáží spočítat polohu až na přesnost 1 cm, běžní uživatelé (lidé) používají GPS s přesností do 10 m z důvodu, aby to nebylo zneužitelné.

GPS jsou dnes používány velmi často v automobilech k navigaci. Některé mají dotykový displej, přesné mapy, seznam benzínových pump a restaurací. Některé mají i naprogramovanou omezenou rychlost a při překročení vám GPS hlásí váš prohřešek. GPS je velmi praktická, avšak má za následek silně omezenou orientaci v mapách u mladé generace.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.